Přeskočit na obsah
Ročník 2007 Ročník 2008 Ročník 2009 Ročník 2010 Ročník 2011 Ročník 2012 Ročník 2013 Ročník 2014 Ročník 2015 Ročník 2016 Ročník 2017
Mimodomov logo

Out of Home 2015

29-31. května 2015

facebook

asociace Dítě a rodina

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Hlavní mediální partneři:
lidovky.cz
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy Nadace Jistota Modrá pyramida Zastoupení Evropské komise v ČR Nadační fond Albert
Partneři:
Kofola Crocodille Starbucks Coffee Company Emco

Nacházíte se:

Kontakty

Mimo domov, o.s.

Gončarenkova 807/7
147 00, Praha 4

IČO: 22724893
bankovní spojení: Komerční banka, a.s.
číslo účtu: 107-8295600287/0100


Klára Chábová - organizátor festivalu, PR, smlouvy, partneři
e-mail: klara@mimodomov.cz

Koordinace, hlavní produkční bojovky
Martina Prášilová
e-mail: martina@mimodomov.cz

Koordinátor výjezdů do dětských domovů, produkce
Marie Zicháčková
e-mail: marie@mimodomov.cz

PR, novináři
Roman Hrůza
e-mail: roman.hruza@rha.cz
gsm: 777 657 511

Hlavní koordinátor dětských domovů
Tamara Pižlová
e-mail: tamara@mimodomov.cz

Hlavní koordinátor asistentů týmů DD
Renata Ulvrová
e-mail: renata@mimodomov.cz

Stage manager, produkce
Kristýna Juřinová
e-mail: kristyna@mimodomov.cz

Produkce
Olina Mistrová
e-mail: olina@mimodomov.cz

Produkce
Jan Němec
e-mail: jan@mimodomov.cz

Supervize a koordinace - technika, zvuk
Marek Landštof
e-mail: marek@mimodomov.cz

Grafika a příprava tiskových podkladů
Roman Kastl
e-mail: ekd.studio@gmail.com

Webmaster
Radim Hašek
e-mail: radim@mimodomov.cz

zpracování účetnictví i daňové evidence
Lenka Háková
INCOME TAX CLAIME
Toušická 558
190 16 Praha 9
gsm: 777 246 441

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2017, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky